Київський професійно-педагогічний
коледж імені Антона Макаренка

МИ ПРАЦЮЄМО ПРОФЕСІЙНО, КОМПЕТЕНТНО, КОНСТРУКТИВНО, ТВОРЧО НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

БІБЛІОТЕКА КИЇВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНОГО
КОЛЕДЖУ ІМЕНІ АНТОНА МАКАРЕНКА

Бібліотека коледжу для студентів та співробітників є центром, в якому зосереджена навчально-популярна, учбова та художня література. Одне з головних завдань бібліотеки- забезпечити студентів необхідною літературою для оволодіння знаннями в повному обсязі.

Бібліотечний фонд становить біля 90 тис. примірників, з них – підручників 70 тис. примірників, художньої літератури 20 тис. примірників. Ведеться комп’ютерний облік літератури, що дає змогу використовувати нові інформаційні технології при написанні студентами рефератів, контрольних робіт, курсових та дипломних проектів.

Співробітники бібліотеки надають довідково-бібліографічну інформацію студентам, викладачам предметних комісій та педагогічним працівникам. Проводяться бібліографічні огляди літератури, постійно відбуваються презентації нових надходжень.

Створені тематичні та журнальні картотеки, які відображають зміст періодичних видань, необхідних для поглибленого вивчення учбових дисциплін. До визначних дат працівниками бібліотеки та співробітниками коледжу за участю студентів проводиться комплекс творчих заходів.

Для підготовки до занять та самостійної роботи є читальна зала на 180 місць, де студенти та викладачі одержують необхідну навчальну, наукову, довідкову та художню літературу. Для роботи в читальній залі пропонується біля 50 найменувань періодичних видань, що дає змогу студентам та працівникам коледжу бути постійно обізнаними у всіх галузях народного господарства, а також суспільно-політичних процесах на Батьківщині та у всьому світі.

До роковин пам'яті депортації кримсько-татарського народу
Протокол пед.ради про вибір підручників
Нові надходження
Періодичні видання виписані на 2018

Корисні посилання